Kočkolit MAGIC PEARLS Original

Neohodnoceno
Značka: MAGIC PEARLS

Kočkolit s unikátní technologií, který v sobě zadržuje veškerou tekutinu i zápach.

Varianta:
Dostupnost Zvieratá bez domova ještě potřebují (19 ks) Zvieratá bez domova ještě potřebují (19 ks) Zvieratá bez domova ještě potřebují (20 ks) Zvolte variantu
199 Kč 389 Kč 799 Kč od 199 Kč –5 % –5 % –12 % až –12 % 189 Kč 369 Kč 699 Kč od 189 Kč
Kočkolit MAGIC PEARLS Original
Neohodnoceno
Značka: MAGIC PEARLS
Kočkolit MAGIC PEARLS Original
199 Kč 389 Kč 799 Kč od 199 Kč –5 % –5 % –12 % až –12 %

Kočkolit s unikátní technologií, který v sobě zadržuje veškerou tekutinu i zápach.

Technologie adsorpce je chemická reakce, při které dochází ke změně fyzikálních vlastností, na rozdíl od absorpce, kterou používají obyčejné kočkolity.

MAGIC Pearls pelety adsorbují moč během několika sekund a zůstávají na dotek suché. Zápach není jen zachycen, ale zcela eliminován. Tento adsorpční proces také ničí bakterie. Bezkonkurenčně ekonomický.

Pouze jeden 7,6 litrový pytel MAGIC Pearls vydrží vaší kočce 8 týdnů. S jinými podestýlkami musíte použít takové množství čtyřikrát. Pohltí všechny pachy a drží je uvnitř. MAGIC Pearls mají speciální velikost, tvar a složení, které neulpívá na srsti kočky a není vynášeno z toalety. Čistota a hygiena Tato jedinečná podestýlka kompletně a okamžitě adsorbuje tekutý odpad, zamezuje bujení bakterií a zanechává podestýlku bez zápachu a suchou na dotek. Nebudete mít žádné špinavé hromádky nebo znečištěnou náplň WC.

100% bezprašný.

MAGIC Pearls jedinečně vytvořené ze silikagelu je pro vás i pro vaši kočku zdravější. Většina podestýlek obsahuje mnoho prachu, který může dráždit oči a nosní sliznici. Je to 100% přírodní neparfemovaný silikagel. Přírodní, netoxický a neškodný pro životní prostředí.

Kočky milují MAGIC Pearls, které zanechávají kočičí toaletu čistou, svěží, suchou a bez zápachu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: