Dej pac!

Náš původně maličký rodinný azyl pro opuštěné psy vznikl na jaře roku 2009. S léty se postupně zvyšovala kapacita díky budování zařízení a vybavení, jako jsou výběhy, kotce venkovní i vnitřní a další potřebné prostory – karantény, sklady. Protože svět je malý, našli se i další lidičky, kteří poskytují domácí péče pro jednoho či dva svěřence. Od podzimu roku 2016 zajišťujeme nepřetržitý odchyt a azyl pro Pelhřimov vč. jeho místních částí a většinu obcí v okrese. Od té doby máme také jednoho stálého zaměstnance, ohromný podíl práce však stále zajišťujeme dobrovolnicky. V současnosti je kapacita azylu 30 – 40 psů. Hlavní provozovna se nachází v hospodářském stavení v malé obci Častonín, kde bydlíme spolu s našimi vlastními třemi psy, králíky, kuřaty, kozami a hlavně s Aničkou, Tomáškem a Ondřejíčkem, kteří jsou autory všech kreslených obrázků.

  SEZNAM PŘÁNÍ:                                                                                                                                                                                                              Zde můžete vybrat z produktů, které v Azylu Dej pac nejvíce potřebují

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
ONTARIO Dog Adult Medium Lamb & Rice
ONTARIO Dog Adult Medium Lamb & Rice
Dej pac! ještě potřebuje (9 ks)
od 139 Kč / ks

Kompletní superprémiové krmivo s jehněčím masem a rýží pro dospělé psy středních plemen (1-8 let), hypoalergenní receptura s nízkým obsahem obilovin.

214-10693 DP
ONTARIO Puppy Medium Lamb & Rice
ONTARIO Puppy Medium Lamb & Rice
Dej pac! ještě potřebuje (5 ks)
od 149 Kč / ks

Kompletní superprémiové krmivo s jehněčím masem a rýží pro štěňata středních plemen (1-12 měsíců), hypoalergenní receptura s nízkým obsahem obilovin.

214-10293 DP
ONTARIO Senior Large Chicken & Potatoes & Herbs
ONTARIO Senior Large Chicken & Potatoes & Herbs
Dej pac! ještě potřebuje (5 ks)
od 349 Kč / ks

Kompletní, superprémiové krmivo s kuřecím masem, bramborami a bylinkami pro seniory velkých plemen.

214-11435 DP