Kočkolit MAGIC PEARLS Original

Neohodnoceno
Značka: MAGIC PEARLS
139 Kč 269 Kč 549 Kč od 139 Kč –7 % –15 % –9 % až –15 %
Kočkolit MAGIC PEARLS Original
139 Kč 269 Kč 549 Kč od 139 Kč –7 % –15 % –9 % až –15 % 129 Kč 229 Kč 499 Kč od 129 Kč
Nádej pre mačky ještě potřebuje (5 ks) Nádej pre mačky ještě potřebuje (5 ks) Nádej pre mačky ještě potřebuje (5 ks) Zvolte variantu
Varianta

Kočkolit s unikátní technologií, který v sobě zadržuje veškerou tekutinu i zápach.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kočkolit s unikátní technologií, který v sobě zadržuje veškerou tekutinu i zápach.

Technologie adsorpce je chemická reakce, při které dochází ke změně fyzikálních vlastností, na rozdíl od absorpce, kterou používají obyčejné kočkolity.

MAGIC Pearls pelety adsorbují moč během několika sekund a zůstávají na dotek suché. Zápach není jen zachycen, ale zcela eliminován. Tento adsorpční proces také ničí bakterie. Bezkonkurenčně ekonomický.

Pouze jeden 7,6 litrový pytel MAGIC Pearls vydrží vaší kočce 8 týdnů. S jinými podestýlkami musíte použít takové množství čtyřikrát. Pohltí všechny pachy a drží je uvnitř. MAGIC Pearls mají speciální velikost, tvar a složení, které neulpívá na srsti kočky a není vynášeno z toalety. Čistota a hygiena Tato jedinečná podestýlka kompletně a okamžitě adsorbuje tekutý odpad, zamezuje bujení bakterií a zanechává podestýlku bez zápachu a suchou na dotek. Nebudete mít žádné špinavé hromádky nebo znečištěnou náplň WC.

100% bezprašný.

MAGIC Pearls jedinečně vytvořené ze silikagelu je pro vás i pro vaši kočku zdravější. Většina podestýlek obsahuje mnoho prachu, který může dráždit oči a nosní sliznici. Je to 100% přírodní neparfemovaný silikagel. Přírodní, netoxický a neškodný pro životní prostředí.

Kočky milují MAGIC Pearls, které zanechávají kočičí toaletu čistou, svěží, suchou a bez zápachu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přejete si pomáhat zvířátkům v útulcích pravidelně?

Pomocí tohoto formuláře si nastavte měsíční příspěvky na krmivo pro pejsky a kočičky